Az E.ON Hungária Zrt. új munkatársat keres Marketing és kommunikáció csapatába, az alábbi pozícióba Budapestre:

Digitális projektmenedzser szakreferens

Feladatok

  • cégszintű projectek digitális marketing támogatása
  • részvétel az online ügyfélszolgálat funkcióinak bővítésében és ezen felületen a kommunikációs lehetőségek megújításában
  • önálló termék mikrosite-ok és landing page-k készítése meglévő tartalomkezelő keretrendszerben
  • a webes marketing stratégia kiterjesztése mobil platformra
  • különböző online marketing szoftverek használatával a digitális csatornák hatékonyságának javítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • 5 éves szakmai tapasztalat projekt vezetés terén, ebből minimum 3 éves releváns online project menedzseri tapasztalat
  • magas szintű szakmai ismeretek online marketing eszközök terén
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • WINDOWS és MS Office magas szintű használata, SAP modulok használata, adatbázis kezelő vagy magasan specializált szoftverek használata

Információ

Referencia kód: 82432 Szerződés típusa: Határozott idejű Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Hungária Zrt.

Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.