Az E.ON Hungária Zrt. budapesti csapatába keresünk új munkatársat napelemes kiserőművek tervezésére, kapcsolódó projektek előkészítésére, mérnöki támogatására és a projektek szakmai összefogására, vezetésére az alábbi pozícióba:

Napelemes kiserőmű tervező mérnök

Feladatok

  • Napelemes kiserőművek villamos tervezése
  • Villamos és egyéb tervezési szakágak koordinálása
  • Napelemes kiserőművek tervezési és engedélyeztetési folyamatának koordinálása kereskedelmi üzemkezdetig
  • Napelemes technológiák követése, szakmai rendezvényeken való megjelenés
  • Társosztályok közötti kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Engedélyes villamos tervező, MMK tag (EN-ME)
  • Napelemes kiserőművek tervezésének és engedélyeztetésének ismerete/gyakorlása
  • Napelemes kiserőmű tervező szoftver felhasználó szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment és ügyféllátogatásban szerzett tapasztalat
  • Napelemes kiserőművek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Középfeszültségű villamoshálózat tervezésében és engedélyeztetésében szerzett tapasztalat
  • MV-VI Villamosvezetékek és berendezések építésének felelős műszaki vezetése
  • EN-VI Villamosenergetikai építmények tervezése

Információ

Referencia kód: 83032 Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Hungária Zrt.

Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.